Príprava jubilejného ročníka Malženickej 13 vrcholí

Vážení športoví priatelia,

už len pár hodín nás delí od štartu 10.ročníka Malženickej 13 - Behu energie. Aj tento rok spravíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre. V „štartovnom balíčku“ pretekárov hlavného behu nebude chýbať pamätné tričko tentokrát bledomodrej farby s logom pretekov. Ako novinku sme pripravili pre každého, kto absolvuje 13 km trať, pamätnú medailu. Výsledkové časy vám zaznamenajú elektronické čípy, ktoré treba vrátiť. Štartovacie číslo Vám zostáva na pamiatku. Po dobehnutí si môžete „dobiť“ energiu iontovým nápojom Gatorade, nápojom DrWitt, banánom a po vydýchaní hovädzím gulášom a Pepsicolou či pivom. Tí šťastnejší z vás si navyše odnesú z Malženíc jednu z cien v tombole. Pre deti bude na podujatí k dispozícii trampolína a nafukovací hrad. Počas celého podujatia Vás bude v priestoroch športového areálu v Malženiciach sprevádzať príjemná atmosféra a milí ľudia. Prinášame Vám záverečné pokyny:

MIESTO KONANIA

Celé podujatie, okrem hlavného behu, je sústredené na Malženickom futbalovom štadióne. Tu máme pre Vás pripravené vyznačené priestory pre parkovanie, prezentáciu, občerstvenie a hygienu.

PARKOVANIE

Pri futbalovom štadióne bude pre vás pripravené parkovisko s obmedzeným počtom vozidiel. Ostatných žiadame parkovať podľa pokynov usporiadateľskej služby. Neparkujte prosím na trase hlavného behu a na príjazdovej ceste k futbalovému štadiónu. Táto cesta je úzka a musí byť priechodzá aj pre záchranné zložky.

PREZENTÁCIA

Prezentácia všetkých pretekárov začína v sobotu 13. júla 2019 na futbalovom štadióne od 15:00 hod. do 16:45. Zaprezentovať sa musí každý účastník behu vrátane tých z Vás, ktorí ste sa zaregistrovali on-line. Prezentácia bude rozdelená do dvoch častí
•dospelí účastníci
•deti

ŠTARTOVNÉ

• dospelí účastníci hlavného behu : 7 € (zdarma členovia BK Malženice, darcovia 2 % daní pre náš klub a zamestnanci hlavného partnera podujatia - Slovenských elektrárni a.s. - prineste si prosím kópiu potvrdenia o darovaní 2 % daní, resp. vstupnú kartičku do SE a.s.)
• deti zdarma

ODMENY

• kategórie A, B, C, D, E, F : 1. - 3. miesto : 50, 40, 30 €
• víťaz hlavného behu v kategórii mužov a žien : vecný dar od Slovenských elektrárni a.s.
• prémia za prekonanie traťového rekordu : +20 €
• absolútny víťaz pretekov získa +30 € a pohár starostu obce
• kategória Malženičania : 1. - 3. miesto : 30, 20, 10 €
• detské kategórie : štartovné - džús, croissant, lentilky a bublifuk pre všetkých, pre prvých troch v každej kategórii vecná cena, diplom a figúrky bežca

PRIBLIŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM PRETEKOV

15:00 - 16:45 - prezentácia (žiacke kategórie do 15:40)
15:45 - 17:00 - štart žiackych kategórii
17:00 - štart hlavného behu - všetky kategórie
17:00 - 17:45 - dekorovanie víťazov žiackych kategórii
17:45 - 18:30 - príchod do cieľa pretekárov hlavného behu
18:00 - 19:00 - občerstvenie pretekárov
19:00 - 19:30 - dekorovanie víťazov hlavného
19:30 - 20:00 - pretekárska tombola
od 20:00 - priateľské posedenie

ZÁVEREČNÉ UPOZORNENIE

Beží sa za plnej cestnej premávky, preto prosím venujte zvýšenú pozornosť dodržiavaniu pravidiel cestnej premávky, pokynom polície a usporiadateľov. Každý účastník štartuje na vlastné nebezpečie. Dúfame, že všetci úspešne absolvujete 10. ročník pretekov a odnesiete si z Malženíc pekné spomienky.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Organizačný výbor

There is 1 Comment

Vyborne zorganizovana akcia, ako kazdy rok. Vyborny gulas, super ceny, a tento rok dokonca prialo aj pocasie na urobenie rekordov, ci uz trate, alebo osobacikov. Pochvala organizatorom.