Záverečné pokyny pred 12. ročníkom Malženickej 13

Vážení športoví priatelia,

už len pár hodín nás delí od štartu 12.ročníka Malženickej 13 - Behu energie. Spravíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre. Veríme, že Vás potešia vynovené šatne so sprchami. V „štartovnom balíčku“ pretekárov hlavného behu okrem občerstvenia nebude chýbať pamätné tričko s logom pretekov. Výsledkové časy vám zaznamenajú elektronické čípy, ktoré treba vrátiť. Štartovacie číslo Vám zostáva na pamiatku. Po dobehnutí si môžete „dobiť“ energiu iontovým nápojom, banánom a po vydýchaní gulášom a radlerom či pivom. Tí šťastnejší z vás si navyše odnesú z Malženíc jednu z cien v tombole. Počas celého podujatia Vás bude v priestoroch športového areálu v Malženiciach sprevádzať príjemná atmosféra a milí ľudia.

12. ročník Malženickej 13

Druhú júlovú sobotu 8.7.2023 naša obec Malženice už po 12. krát privíta všetkých priaznivcov pohybu na obľúbenom behu Malženická 13 – beh energie.

Rovnako radi privítame aj deti a mládež, pre ktorých budeme mať pripravené vlastné kategórie.

Všetky potrebné informácie a novinky budeme postupne zverejňovať.

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na Vás!

Organizačný výbor

Malženická 13 napísala 11-tu kapitolu

Malženická 13 napísala 11-tu kapitolu

Ďakujeme všetkým priaznivcom športu, ktorí sa zúčastnili po dvojročnej pauze spôsobenou pandémiou koronavírusu 11. ročníka bežeckých pretekov Malženická 13 – beh energie.

Pretekov v detských kategóriách sa zúčastnilo spolu 64 detí. V dospelých kategóriách sme zaznamenali 59 bežkýň a bežcov, čo je najnižší počet v histórii pretekov. Svedčí to o tom, že pandémia poznačila správanie ľudí aj v oblasti športu.

Príprava 11. ročníka Malženickej 13 vrcholí

Vážení športoví priatelia,

už len pár hodín nás delí od štartu 11.ročníka Malženickej 13 - Behu energie. Stretneme sa opäť po dvojročnej pauze, ktorú spôsobila pandémia ochorenia Covid-19. Spravíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre. V „štartovnom balíčku“ pretekárov hlavného behu okrem občerstvenia nebude chýbať pamätné tričko s logom pretekov.

Stránky