12. ročník Malženickej 13

Druhú júlovú sobotu 8.7.2023 naša obec Malženice už po 12. krát privíta všetkých priaznivcov pohybu na obľúbenom behu Malženická 13 – beh energie.

Rovnako radi privítame aj deti a mládež, pre ktorých budeme mať pripravené vlastné kategórie.

Všetky potrebné informácie a novinky budeme postupne zverejňovať.

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na Vás!

Organizačný výbor

Malženická 13 napísala 11-tu kapitolu

Malženická 13 napísala 11-tu kapitolu

Ďakujeme všetkým priaznivcom športu, ktorí sa zúčastnili po dvojročnej pauze spôsobenou pandémiou koronavírusu 11. ročníka bežeckých pretekov Malženická 13 – beh energie.

Pretekov v detských kategóriách sa zúčastnilo spolu 64 detí. V dospelých kategóriách sme zaznamenali 59 bežkýň a bežcov, čo je najnižší počet v histórii pretekov. Svedčí to o tom, že pandémia poznačila správanie ľudí aj v oblasti športu.

Príprava 11. ročníka Malženickej 13 vrcholí

Vážení športoví priatelia,

už len pár hodín nás delí od štartu 11.ročníka Malženickej 13 - Behu energie. Stretneme sa opäť po dvojročnej pauze, ktorú spôsobila pandémia ochorenia Covid-19. Spravíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre. V „štartovnom balíčku“ pretekárov hlavného behu okrem občerstvenia nebude chýbať pamätné tričko s logom pretekov.

Malženice v pohybe 2022

Malženice v pohybe 2022

Po úspešnom 1. ročníku Výzvy Malženice v pohybe v minulom roku 2021 Bežecký klub Malženice pre Vás pripravil obdobnú Výzvu Malženice v pohybe aj v tomto roku 2022. Oprášte svoje bežecké či turistické topánky, namažte bicykle, pretože od nedele 1.5.2022 štartujeme. Zaregistrujte sa na stránke https://malzenicevpohybe2022.bkmalzenice.sk/ a zapisujte svoje pohybové aktivity. Aj tento rok na Vás čakajú odmeny za spálené kalórie.

Malženická 13 v novom termíne 2.7.2022

Po dvojročnej prestávke Vás opäť radi privítame na štarte 11. ročníka behu Malženická 13, ktorý sa pobeží v novom termíne – prvú júlovú sobotu 2.7.2022.

Radi by sme Vás preto aj tento rok oslovili s prosbou o darovanie 2 percent z Vašich daní. Aj Vaše dve percentá z daní môžu pomôcť skvalitniť bežecké podujatie Malženická 13.

Všetky potrebné informácie a novinky budeme postupne zverejňovať.

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na Vás!

Stránky