Príprava 8.ročníka sa rozbieha

Vážení športoví priatelia,

máme za sebou 7 úspešných ročníkov Malženickej 13-ky. Na každom ročníku ste ako pamiatku na podujatie dostali tričko s logom pretekov. Rozhodli sme sa, že vám dáme možnosť rozhodnúť, či budeme pokračovať v tejto tradícii, alebo zmeníme tričko za pamätnú medailu. Je len na vás, ako sa rozhodnete.
Hlasovať môžete v ankete tu. Anketu ukončíme 4.6.2017. Organizátor pretekov rozhodne o benefite na 8.ročníku podľa vášho hlasovania v ankete.
Aj tento rok vám dávame možnosť štartovať na pretekoch bezplatne. Stačí, ak nám darujete 2 % z Vašej zaplatenej dane z príjmov. Spravte si kópiu vyhlásenia, ktorú predložíte pri prezentácii, a my Vám garantujeme bezplatný štart.
Ak ste nepracujúci, bezplatný štart si môžete zabezpečiť darovaním 2 % daní Vášho rodinného príslušníka, či známeho.
Samozrejme s prosbou o darovanie 2 % z daní z príjmov sa obraciame na všetkých priaznivcov športu. Aj Váš príspevok nám pomôže skvalitniť bežecké podujatie Malženická 13 - beh energie.
V prílohe nájdete Vyhlásenie (editovateľné pdf-ko). Vyplnené Vyhlásenie spolu s Potvrdením o zaplatení dane z príjmov je potrebné zaniesť do 30.4.2017 na Daňový úrad príslušný Vášmu bydlisku - adresu nájdete tu.

Ďakujeme za Vašu podporu.

Údaje o prijímateľovi:
Obchodné meno (Názov):Bežecký klub Malženice
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 42287634
Sídlo: 91929 Malženice, Malženice 70

Všetko o poukázaní 2% z daní nájdete na www.rozhodni.sk

There are 2 Comments

Zdravim vas. Bezal som malzenicku 13 - 2x a mozem vyjadrit len samu chvavlu. Hlasujem za tricko :-)

Je to pekne podujatie pre celu rodinu. Uz teraz sa tesime!