Záverečné pokyny pred 12. ročníkom Malženickej 13

Vážení športoví priatelia,

už len pár hodín nás delí od štartu 12.ročníka Malženickej 13 - Behu energie. Spravíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre. Veríme, že Vás potešia vynovené šatne so sprchami. V „štartovnom balíčku“ pretekárov hlavného behu okrem občerstvenia nebude chýbať pamätné tričko s logom pretekov. Výsledkové časy vám zaznamenajú elektronické čípy, ktoré treba vrátiť. Štartovacie číslo Vám zostáva na pamiatku. Po dobehnutí si môžete „dobiť“ energiu iontovým nápojom, banánom a po vydýchaní gulášom a radlerom či pivom. Tí šťastnejší z vás si navyše odnesú z Malženíc jednu z cien v tombole. Počas celého podujatia Vás bude v priestoroch športového areálu v Malženiciach sprevádzať príjemná atmosféra a milí ľudia.

Prinášame Vám záverečné pokyny:

MIESTO KONANIA

Celé podujatie, okrem hlavného behu, je sústredené na Malženickom futbalovom štadióne. Tu máme pre Vás pripravené vyznačené priestory pre parkovanie, prezentáciu, občerstvenie a hygienu.

PARKOVANIE

Pri futbalovom štadióne bude pre vás pripravené parkovisko s obmedzeným počtom vozidiel. Ostatných žiadame parkovať podľa pokynov usporiadateľskej služby. Neparkujte prosím na príjazdovej ceste k futbalovému štadiónu. Táto cesta je úzka a musí byť priechodzá aj pre záchranné zložky.

PREZENTÁCIA

Prezentácia všetkých pretekárov začína v sobotu 8. júla 2023 na futbalovom štadióne od 15:00 hod. do 16:45. Zaprezentovať sa musí každý účastník behu vrátane tých z Vás, ktorí ste sa zaregistrovali on-line.

Prezentácia bude rozdelená do dvoch častí

  • dospelí účastníci
  • deti

ŠTARTOVNÉ

  • dospelí účastníci hlavného behu : 5 € (zdarma členovia BK Malženice, darcovia 2 % daní pre náš klub - prineste si prosím kópiu potvrdenia o darovaní 2 % daní)
  • deti zdarma

ODMENY

  • kategórie A, B, C, D, E, F : 1. - 3. miesto : 60, 50, 40 €
  • víťaz hlavného behu v kategórii mužov aj žien : + 50 €
  • prémia za prekonanie traťového rekordu : + 50 €
  • absolútny víťaz pretekov získa pohár starostu obce
  • kategória Malženičania : 1. - 3. miesto : 40, 30, 20 €
  • detské kategórie : štartovné - džús, napolitánka, lentilky a lízatko pre všetkých, pre prvých troch v každej kategórii vecná cena, diplom a figúrky bežca

PRIBLIŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM PRETEKOV

15:00 - 16:45 - prezentácia (žiacke kategórie do 15:40)
15:45 - 16:45 - šúťaže žiackych kategórii
17:00 - štart hlavného behu - všetky kategórie
17:00 - 17:45 - dekorovanie víťazov žiackych kategórii
17:45 - 18:30 - príchod do cieľa pretekárov hlavného behu
18:00 - 19:00 - občerstvenie pretekárov
19:00 - 19:30 - dekorovanie víťazov hlavného
19:30 - 20:00 - pretekárska tombola
od 20:00 - priateľské posedenie

ZÁVEREČNÉ UPOZORNENIE

Beží sa za plnej cestnej premávky, preto prosím venujte zvýšenú pozornosť dodržiavaniu pravidiel cestnej premávky. Každý účastník štartuje na vlastné nebezpečie. Veríme, že všetci úspešne absolvujete 12. ročník pretekov a odnesiete si z Malženíc pekné spomienky.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Organizačný výbor