Štart 9.ročníka Malženickej 13 je pripravený

Vážení športoví priatelia,
delí pár hodín od štartu 9.ročníka Malženickej 13 - Behu energie. Urobíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre. V „štartovnom balíčku“ pretekárov hlavného behu nebude chýbať pamätné tričko tentokrát šedej farby s logom pretekov. Výsledkové časy vám zaznamenajú elektronické čípy. Po dobehnutí si môžete „dobiť“ energiu iontovým nápojom Gatorade, hovädzím gulášom či pivom. Tí šťastnejší z vás si navyše odnesú z Malženíc jednu z cien v tombole. Pre deti bude na podujatí k dispozícii trampolína a nafukovací hrad. Počas celého podujatia Vás bude v priestoroch športového areálu v Malženiciach sprevádzať príjemná atmosféra a milí ľudia.
Prinášame Vám záverečné pokyny:

MIESTO KONANIA
Celá časť podujatia, okrem hlavného behu, je sústredená na Malženickom futbalovom štadióne. Tu máme pre Vás pripravené vyznačené priestory pre parkovanie, prezentáciu, občerstvenie a hygienu.

PARKOVANIE
Pri futbalovom štadióne bude pre vás pripravené parkovisko s obmedzeným počtom vozidiel. Ostatných žiadame parkovať podľa pokynov usporiadateľskej služby. Neparkujte prosím na trase hlavného behu a na príjazdovej ceste k futbalovému štadiónu. Táto cesta je úzka a musí byť priechodzá aj pre záchranné zložky.

PREZENTÁCIA
Prezentácia všetkých pretekárov začína v sobotu 14. júla 2018 na futbalovom štadióne od 15:00 hod. do 16:45. Zaprezentovať sa musí každý účastník behu vrátane tých z Vás, ktorí ste sa zaregistrovali on-line.
Prezentácia bude rozdelená do dvoch častí
•dospelí účastníci
•deti

ŠTARTOVNÉ
• dospelí účastníci hlavného behu : 5 € (zdarma členovia BK Malženice, darcovia 2 % daní pre náš klub a zamestnanci hlavného partnera podujatia, Slovenských elektrárni a.s. - prineste si prosím kópiu potvrdenia o darovaní 2 % daní, resp. vstupnú kartičku do SE a.s.)
• deti zdarma

ODMENY
• kategórie A, B, C, D, E, F : 1. - 3. miesto : 50, 40, 30 €
• víťaz hlavného behu v kategórii mužov a žien : vecný dar od Slovenských elektrárni a.s.
• prémia za prekonanie traťového rekordu : +20 €
• absolútny víťaz pretekov získa pohár starostu obce
• kategória Malženičania : 1. - 3. miesto : 30, 20, 10 €
• detské kategórie : štartovné - džús, croissant, lentilky a bublifuk pre všetkých, pre prvých troch v každej kategórii vecná cena, diplom a figúrky bežca

PRIBLIŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM PRETEKOV
15:00 - 16:45 - prezentácia (žiacke kategórie do 15:40)
15:45 - 17:00 - štart žiackych kategórii
17:00 - štart hlavného behu - všetky kategórie
17:00 - 17:45 - dekorovanie víťazov žiackych kategórii
17:45 - 18:30 - príchod do cieľa pretekárov hlavného behu
18:00 - 19:00 - občerstvenie pretekárov
19:00 - 19:30 - dekorovanie víťazov hlavného
19:30 - 20:00 - pretekárska tombola
od 20:00 - priateľské posedenie

ZÁVEREČNÉ UPOZORNENIE
Beží sa za plnej cestnej premávky, preto prosím venujte zvýšenú pozornosť dodržiavaniu pravidiel cestnej premávky, pokynom polície a usporiadateľov. Každý účastník štartuje na vlastné nebezpečie. Dúfame, že všetci úspešne absolvujete 9. ročník pretekov a odnesiete si z Malženíc len pekné spomienky.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Organizačný výbor